Klaipėdos „Parodijos teatras“ įkurtas 2000 m. gegužės 26 d. Per tą laiką sukurta daugiau nei 20 Lietuvos ir užsienio estrados žvaigždžių parodijų. „Parodijos teatras“ – unikalus reiškinys Lietuvoje, neturintis analogo. Universalus – galintis koncertuoti tiek didžiosiose scenose, tiek atviras Jūsų kvietimams į uždarus pobūvius, gimtadienius ar vestuves. Taip pat dalyvauja daugeliuose komercinių ir nacionalinės televizijos projektuose ir laidose.

„Parodijos teatras“ nesistengia iš savo prototipų tyčiotis, tiesiog bando atkartoti atlikėjų elgseną ir judesius scenoje. Tai daroma atsargiai, su pagarba „originalams“. Jų „aukos“ scenoje skirtingai atrodančios asmenybės, vienos labiau, kitos mažiau pasiduodančios parodijavimui. Pasirinktų personažų įvairovę lemia asmeninės simpatijos artistui bei dainininko aktualumas šiandienos estradai, tačiau scenos „dievukai“ per daug neidealizuojami.
Teatro programa kasmet papildoma arba keičiama naujomis parodijomis. Dėl koncertinės programos repertuaro teiraukitės telefonais, nurodytais skyrelyje „Kontaktai“.                       RYŠKIAUSIOS ŽVAIGŽDĖS PASIEKIAMOS RANKA!!!


"PARODIJOS TEATRAS" IR ŠOKIŲ STUDIJA "HATORA" PASIRUOŠĘ NUSPALVINTI JŪSŲ ŠVENTĘ RYŠKESNĖM SPALVOM, SUTEIKTI DAUGIAU NUOTAIKOS IR ŽAVESIO!