Amerikoje gyvenantys lietuviai vargiai galėjo patikėti, kad dešimtį Lietuvos, Rusijos ir pasaulio muzikos žvaigždžių parodijavo tik du aktoriai.
Pasitikti Naujųjų į Pasaulio lietuvių centrą susirinko daugiau nei 400 žiūrovų. Kaip dienraščiui sakė renginio organizatorius Dainius Staputis, šį Parodijos teatro ir Vitalijos Katunskytės koncertą galima drąsiai pavadinti sėkmingiausiu per keletą metų„Publika programos metu šoko, o ne buriavosi prie alkoholio baro. Taip pas mus ne dažnai atsitinka. Daugelis pažįstamų man sakė, kad seniai taip smagiai nesutiko Naujų“, - tikino organizatorius.
Į Ameriką aktoriai vežėsi dešimties parodijuojamų žvaigždžių kostiumus. Buvo truputį neramu, kaip lietuviai priims Rusijos estrados žvaigždžių – Alos Pugačiovos ir Filipo Kirkorovo parodijas. Tačiau raudona suknele vilkinti ir raudona vėliava mojuojanti klaipėdiečių Ala Pugačiova buvo pasitikta plojimais.

Naujuosius Lietuvos ir Amerikos laiku Parodijos teatro artistai sutiko be fejerverkų ir šampano.
Kai Klaipėdoje pokšėjo šampano kamščiai ir fejerverkai, aktoriai ruošėsi koncertui, o kai metai keitė metus Amerikoje, jie grimavosi kitam pasirodymui užkulisiuose. V.Balalį nustebino, kad lygiai vidurnaktį visi lietuviai atsistoję sudainavo Lietuvos himną. Vėliau visi traukė ir tradicinę sukaktuvių dainą „Ilgiausių metų“.